O nas

O nas

Nasz ośrodek położony jest w malowniczej miejscowości na terenie Pogórza Strzyżowskiego, otoczony lasem, z dogodnym dojazdem. Położenie jak i ukształtowanie terenu sprzyjają górskiemu wypoczynkowi.. W okolicy znajduje się wiele wzniesień, pasm górskich co sprzyja turystyce pieszej, jak również rowerowej, zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych (odbywają się zawody z cyklu maratonów rowerowych Cyklokarpaty)Możliwość korzystania ze szlakówturystycznych pieszych jak i rowerowych, jak równieżsamodzielnego odkrywania urokliwych zakątkówktórych nie brakuje.W obiekcie znajdują się pokoje z łazienkami, internetem, ogólnodostępny salon z kominkiem oraz kuchnia. W każdym pokoju telefon. Istnieje możliwość wykupienia domowych obiadów. W okolicy stok narciarski (500m); kryty basen "Otylia"(3 km); korty tenisowe, lodowisko (3 km); szlaki turystyczne i ścieżki rowerowe (w pobliżu); jazda konna (10 km), wypożyczalnia quadów, paintball.

 

 

 

Położenie naszego gospodarstwa sprzyja również organizowaniu jednodniowych wycieczek w Bieszczady, Beskid Niski,miejscowości uzdrowiskowych - Iwonicz Zdrój (45 km), RymanówZdrój (49 km), Wysowa (106 km), Krynica (110 km), jak również wycieczek rowerowych i pieszych.

 W ofercie Zielonego Gaju się cztery pokoje dwuosobowe, z czego dwa posiadają osobne łazienki, a dwa wspólną. W każdym pokoju znajduje się  szafa, dwie szafki nocne, lustro, stół, dwa krzesła. Na terenie domku znajduje się wyposażona kuchnia, a w ogólnodostępnym salonie kominek. Na terenie domku można korzystać z internetu.